Ile lat ma cezary pazura?

Cezary Pazura to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Jego wszechstronność aktorska oraz niezwykłe poczucie humoru przyciągają uwagę fanów od wielu lat. Jednak ile dokładnie lat ma ten popularny aktor? Odpowiemy na to pytanie i przedstawimy kilka ciekawostek z jego życia.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który powstał przy współudziale sekspedia.pl

Cezary pazura – życiorys

Cezary Pazura urodził się 13 czerwca 1962 roku w Tomaszowie Lubelskim. Jest jednym z czworga rodzeństwa. Jego talent aktorski zauważono już w młodym wieku, a jego kariera rozpoczęła się na deskach teatru. W wieku 21 lat Pazura ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i rozpoczął pracę aktora teatralnego.

Szybko zdobył uznanie w środowisku teatralnym i filmowym, a jego pierwsze role filmowe datują się na lata 80. XX wieku. Stał się popularny dzięki filmom komediowym, takim jak „Killer” czy „Kiler-ów 2-óch”.

Wiek cezarego pazury

Na dzień dzisiejszy, czyli październik 2023 roku, Cezary Pazura ma 61 lat. Aktor ten cieszy się nadal dużym uznaniem w Polsce i za granicą, a jego kariera aktorska trwa nieprzerwanie od wielu lat.

Ciekawostki o cezarym pazurze

Cezary Pazura to nie tylko utalentowany aktor, ale także człowiek o wielu pasjach i zainteresowaniach. Oto kilka ciekawostek z jego życia:

  • Pazura jest również reżyserem i scenarzystą. Zdobył uznanie za swoją pracę za kamerą, np. za film „Chłopaki nie płaczą”.
  • Jest autorem książek, w których dzieli się swoimi przeżyciami i anegdotami związanymi z karierą aktorską.
  • Uczestniczył w popularnym programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami”, gdzie podbił serca widzów swoją wesołą osobowością.

Ile lat ma cezary pazura?

Cezary Pazura ma obecnie 61 lat.

Jakie są najważniejsze role cezarego pazury w filmach?

Cezary Pazura znany jest z wielu znakomitych ról filmowych, ale jednymi z najważniejszych są te w filmach „Killer” i „Kiler-ów 2-óch”.

Czym zajmuje się cezary pazura obecnie?

Obecnie Cezary Pazura nadal pracuje jako aktor, reżyser i pisarz. Bierze udział w różnych projektach filmowych i telewizyjnych.

Podsumowanie

Cezary Pazura to ikona polskiego kina i rozrywki, którego kariera trwa już od wielu lat. Aktor ten ma 61 lat i nadal cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Jego wszechstronność artystyczna oraz niezwykłe poczucie humoru czynią go ulubieńcem publiczności w Polsce i za granicą.

Zobacz także:

Photo of author

Boguslawa

Dodaj komentarz